Vanhempainyhdistys

Tillolan koulun vanhempainyhdistys ry on perustettu 20.10.2011.

Hallituksen jäseniksi  on valittu 30.10.2013

 

Tehtävä Nimi Yhteystieto
Puheenjohtaja Vesa Suikkanen vesa.suikkanen@finprofile.fi
Varapuheenjohtaja Satu Kytösaho satu.kytosaho@kouvola.fi
Sihteeri Pirjo Suikkanen pirjo.suikkanen@hotmail.com
Rahastonhoitaja Minna Lindroos minna.m.lindroos@upm.com
Jäsen Katri Montonen katri.montonen@phnet.fi
Jäsen Marja Puukka marja.tojkander@gmail.com
Jäsen Sanna Niininen sanna.niininen@pp.inet.fi
Jäsen Mari Virtanen mari.virtanen01@gmail.com
Jäsen Kari Lindroos kari.lindroos@upm.com

Hallituksen kokoukset ovat avoimia kaikille oppilaiden vanhemmille  ja kokouksiin toivotaankin runsasta osanottajajoukkoa.

-          Tillolan koulun vanhempainyhdistyksen säännöt